• Nowy parking

W poniedziałek 14 października 2013 r. oddano do użytku nowy parking przy Szpitalu w Kępnie.

• Otwarcie SOR

W dniu 29 listopada 2012 roku nastąpiło uroczyste otwarcie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Kępnie

• Badanie mammograficzne

Kierownik i pracownicy Pracowni RTG SPZOZ w Kępnie, zapraszają na bezpłatne (bez skierowania) badanie mammograficzne wszystkie Panie w wieku od 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie miały wykonanego badania mammograficznego.

• Zmiany dot. iniekcji

Od 1 stycznia 2012 roku zmienia się sposób pomocy pacjentom wymagającym iniekcji czyli popularnych zastrzyków wykonywanych w domu chorego. Do tej pory wykonywały je pielęgniarki środowiskowe. Teraz nie wolno im tego robić. Zmiany wynikają z przepisów. W niedziele i święta oraz po godzinie 18,00 iniekcje potrzebującym chorym będą wykonywały pielęgniarki SPZOZ w Kępnie oraz częściowo podwykonawcy.

• Oddział Dziecięcy Szpitala w Kępnie

Oddział Dziecięcy Szpitala w Kępnie jest jednym z wielu oddziałów pediatrycznych, które zostały zasponsorowane w ramach akcji "Motylkowe Szpitale dla Dzieci" powstałej z inicjatywy Fundacji "Porozumienie bez Barier" p. prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej.