Audit recertyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015

W dniach 7-8.02.2018r Samodzielny Publiczny Zakład Opieki w Kępnie przeszedł audit  recertyfikacyjny funkcjonującego w szpitalu Systemu Zarządzania  Jakością wg normy ISO 9001:2015.

Zgodnie z obowiązującymi standardami auditowane obszary  zostały uznane za efektywne.

Potwierdzono certyfikatem, iż system jest utrzymywany i doskonalony w zakresie:

• leczenia szpitalnego,
  • hemodializoterapii,
  • diagnostyki,
  • świadczeń poradni specjalistycznych,
  • nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej,
  • ratownictwa medycznego,
  • transportu sanitarnego w POZ,
  • profilaktycznych programów zdrowotnych ,
  • programów lekowych,
  • rehabilitacji w zakresie: lekarskiej ambulatoryjnej opieki rehabilitacyjnej, fizjoterapii ambulatoryjnej, fizjoterapii domowej.

Certyfikat jest ważny od dnia 17.02.2018r. do dnia 16.02.2021r.

Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z nową normą ISO 9001:2015 wymagało pracy zespołowej, zaangażowania wszystkich pracowników, a jeszcze więcej wysiłku i dyscypliny wymaga utrzymanie go na wysokim poziomie i dbanie o ciągłe doskonalenie. Zarządzanie organizacją opiera się na zarządzaniu rzeczywistymi procesami realizowanymi w Szpitalu. Ciągłe monitorowanie i pomiary przebiegu procesów pozwalają na bezpośrednie przekładanie efektów doskonalenia poszczególnych procesów na doskonalenie systemu zarządzania całym szpitalem.

Dziękujemy wszystkim pracownikom za zaangażowanie w proces doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością wg normy 9001:2015.

Dyrektor SPZOZ w Kępnie
lek. Jakub Krawczyk