• Samorząd kępiński po raz kolejny przekazał dotację dla kępińskiego szpitala

W dniu 27 czerwca 2017 r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie została podpisana umowa o przekazaniu naszemu szpitalowi przez gminę Kępno dotacji celowej w wysokości 80.000,00 PLN z przeznaczeniem na zakup trzech aparatów do hemodializ dla Stacji Dializ.

• Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej wszystkim Pielęgniarkom i Położnym, Pielęgniarzom życzę wszelkiej pomyślności, zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym, wytrwałości i pogody ducha.

• OGŁOSZENIE: maszt łączności radiowej na sprzedaż

Do sprzedania maszt po byłej łączności radiowej szpitalnego oddziału ratunkowego SPZOZ w Kępnie. Wysokość ok. 10 m, z odciągami na dwóch poziomach. Maszt dostępny do oględzin. Chętnych proszę o kontakt pod numerem telefonu (62) 782 73 80 w godzinach 8:00 - 15:00.

• Sterylizator parowy na sprzedaż

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie