OTWARTO „KLUB PŁOMYKA” W ODDZIALE DZIECIĘCYM SZPITALA W KĘPNIE !

17 lipca br. miało miejsce radosne wydarzenie – na oddziale dziecięcym Szpitala w Kępnie otwarty został „Klub Płomyka” ufundowany przez Fundację Santander.

„Klub Płomyka” to nowoczesna sala zabaw, która jest przeznaczone dla dzieci podczas pobytu w szpitalu. Mali pacjenci mają tam mnóstwo zabawek i gier, które pozwolą im choć na krótki czas zapomnieć o chorobie i poczuć się jak w swoim przyjaznym pokoju.

Uroczystego otwarcia sali dokonali Marzena Atkielska - Prezes Fundacji Santander Bank Polska, Marian Olejniczak - pełniącym obowiązki dyrektora kępińskiego szpitala oraz Tomasz Gatner - dyrektor kępińskiego Oddziału Banku Santaner.

Podziękowanie na ręce prezes Fundacji Santander złożyły w imieniu Zarządu Powiatu Kępińskiego: Renata Ciemny i Krystyna Możdżanowska.

Realizacja całego przedsięwzięcia kosztowała 23 tysiące złotych i w całości sfinansowana została przez Fundację Santander. Na oddziale dziecięcym kępińskiego szpitala leczonych jest rocznie około 900 pacjentów.

W imieniu naszych małych pacjentów serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania i realizacji tak wspaniałego przedsięwzięcia!

Projekt i wykonanie: STUDIO REKLAMY grabek.net | Script logo