Szpital w Kępnie zakontraktował badania gastroskopii i kolonoskopii

Od listopada br.  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie rozpoczyna udzielanie świadczeń badań gastroskopii oraz kolonoskopii w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Świadczenia udzielne będą przez lekarza specjalistę gastroenterologii w Pracowni Endoskopii Szpitala w Kępnie w poniedziałki w godz. od 9.00 do 14.00 oraz w piątki w godz. od 8.00 do 15.00

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość znieczulenia do zabiegu kolonoskopii za odpłatnością zgodnie z cennikiem obowiązującym w SPZOZ w Kępnie. Znieczulenie nie jest refundowane przez NFZ.
Rejestracja odbywać się będzie na podstawie skierowania od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (np. lekarza POZ) pod nr tel. 62 7827352 lub osobiście w Pracowni Endoskopii – bud. A. przy ul. Szpitalnej 7.