Zmiany na stanowiskach kierowniczych w szpitalu w Kępnie

W środę, 15 stycznia podczas spotkania  kierownictwa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie Pani Dyrektor Beata Andrzejewska przedstawiła zmiany w obsadzie personalnej szpitala, które są następstwem konkursów przeprowadzonych w ostatnim czasie.

W wyniku konkursów na stanowisko zastępcy Dyrektora ds.  Medycznych wybrany został kierujący Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii lek. Zbigniew Bera.

Natomiast od stycznia 2020r. stanowisko ordynatora Oddziału Noworodkowego objęła lek. Joanna Budzik Janek.

Spotkanie było również okazją do złożenia podziękowań dr n. med. Marianowi Nawrotowi, za długoletnią, sumienną, pełną poświęcenia i profesjonalizmu pracę, oraz za trud włożony w wykonywanie obowiązków ordynatora Oddziału Noworodkowego. Mimo odejścia ze stanowiska dr Nawrot dalej będzie pracował  w naszym Szpitalu.

W spotkaniu wzięli udział starosta Robert Kieruzal i wicestarosta Alicja Śniegocka.