7 MILIONÓW ZŁOTYCH NA ROZBUDOWĘ ODDZIAŁU LECZNICZO - REHABILITACYJNEGO W GRĘBANINIE Z RZĄDOWEGO FUNDUSZU INWESTYCJI LOKALYCH !!

W sobotnie popołudnie 12 grudnia br. nastąpiło symboliczne przekazanie przez poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelikę Możdżanowską czeku na kwotę 7 milionów złotych na ręce Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala w obecności Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki  Zdrowotnej w Kępnie Beaty Andrzejewskiej oraz Ordynatora Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego Leszka Żebrowskiego. Przyznane środki już trafiły na konto Powiatu Kępińskiego w ramach dofinansowania Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO

Szczególne słowa podziękowania za wsparcie działań inwestycyjnych Pani Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelice Możdżanowskiej, na którą nasz szpital zawsze może liczyć oraz Pani Poseł na Sejm Katarzynie Sójce za zawsze okazywaną pomoc. Dziękuję Staroście Robertowi Kieruzalowi, Wicestaroscie Alicji Śniegockiej, Członkom ZARZĄDU Renacie Ciemny, Krystynie Możdżanowskiej, Markowi Potarzyckiemu oraz wszystkim zaangażowanym i współpracującym RADNYM POWIATU KĘPIŃSKIEGO za decyzje i zaangażowanie w pozyskanie środków finansowych na inwestycje.

Oddział Leczniczo-Rehabilitacyjny w Grębaninie zawsze był ważnym elementem struktury w zakresie ochrony zdrowia na naszym terenie. Dlatego jesteśmy szczęśliwi, że nasza inwestycja ujęta w Strategii Rozwoju Szpitala jak i programie naprawczym otrzymała dofinansowanie
w wysokości 7 milionów złotych– Beata Andrzejewska Dyrektor Szpitala