Aktualności

• Z dniem 28.10.2014 nastąpiła zmiana lokalizacji Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.

Z dniem 28.10.2014 nastąpiła zmiana lokalizacji Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Obecna lokalizacja: Kępno ul. Szpitalna 7, pomieszczenia Poradni Specjalistycznych.

• Audit certyfikacji

W lutym 2014 roku nasz Szpital przeszedł kolejny , już dziewiąty audyt zewnętrzny, który potwierdził, że w SPZOZ jest wdrożona i utrzymana norma ISO 9001-2008. ISO jest międzynarodową normą zarządzania jakością, a uzyskanie certyfikatu przez naszą placówkę potwierdza, że jakość świadczonych przez nas usług medycznych jest na wysokim poziomie.

• Sprzęt medyczny od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

ogromną radością i satysfakcją informujemy, że Oddział Noworodkowy Szpitala w Kępnie otrzymał wysokiej jakości sprzęt medyczny od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w ramach rozdziału środków zebranych podczas XXI Finału WOŚP.

• Delegacja z Aurich

W dniach 27-29.09.br w Szpitalu w Kępnie gościła 8 – osobowa delegacja z zaprzyjaźnionego Szpitala z Aurich na czele z Dyrektorem – Janem Wolfangiem de Vries.

• Nowy sprzęt

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej zakupił w październiku 2013 roku nowoczesny, kompaktowy , wysokiej klasy aparat ultrasonograficzny japońskiej firmy ALOKA ProSound F-37