Audit certyfikacji

W lutym 2014 roku nasz Szpital przeszedł kolejny , już dziewiąty audyt zewnętrzny, który potwierdził, że w SPZOZ jest wdrożona i utrzymana norma ISO 9001-2008. ISO jest międzynarodową normą zarządzania jakością, a uzyskanie certyfikatu przez naszą placówkę potwierdza, że jakość świadczonych przez nas usług medycznych jest na wysokim poziomie.

Certyfikat ISO jest naszą własnością od 8 lat, z czego jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi. Od tego momentu stawiamy przed sobą trudniejsze cele, osiągamy je, ciągle wyznaczamy nowe, nie zachwycamy się swoimi osiągnięciami, doskonalimy się.

Każdego roku poddajemy się ocenie niezależnych audytorów międzynarodowej firmy "DEKRA", którzy wysoko oceniają nasze starania. W 2010 roku audytorzy przeprowadzili audyt wg nowej normy i przyznali nam Certyfikat ISO 9001:2008.

Korzystając z okazji, chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim pracownikom naszego szpitala, a szczególnie moim koleżankom i kolegom, którzy w minionym czasie współpracowali i współpracują ze mną z ogromnym zaangażowaniem, poświęcając swój czas, wiedzę i talent. Jestem przekonana, że CERTYFIKAT ISO 9001:2008 to nasz wspólny sukces.Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością

mgr Barbara Mencel

Pielęgniarka Naczelna

Projekt i wykonanie: STUDIO REKLAMY grabek.net | Script logo
×

Zaproszenie do wzięcia udziału w ankiecie


Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym jakości opieki w naszym szpitalu.
Udział w badaniu pozwoli Państwu mieć realny wpływ na jakość leczenia i rozwój naszej jednostki.
Dziękujemy!
Ankieta jest dostępna poprzez stronę internetową:
https://www.cmj.org.pl/ankiety/kepno

lub po zeskanowaniu poniższego kodu QR.

Badanie realizuje Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.


`