Badania na obecność koronawirusa typu test and go

W związku z sytuacją epidemiczną na terenie powiatu kępińskiego Decyzją Wojewody Wielkopolskiego w dniach od 1 do 3 czerwca w Kępnie od godz. 10:00 do 16:00 powraca centrum badań na obecność koronawirusa typu test and go.

Zespół do poboru wymazów Szpitala w Kępnie wraz z zespołami 12 Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej, przebada dziennie ok 400 osób.

Pierwsze dwa dni przeznaczone będą na badania tylko wyłącznie pracowników największych zakładów pracy w powiecie. Trzeci dzień będzie przeznaczony dla pozostałych mieszkańców powiatu kępińskiego. Do wykonania testu zapraszamy osoby, które mają objawy zakażenia lub podejrzewają, że mogły mieć kontakt z osobą chorą.

Aby wziąć udział w badaniu należy zgłosić się pod numer telefonu 61 65 68 075.