Badanie mammograficzne

Kępno, 02 październik 2013 r.

Kierownik i pracownicy Pracowni RTG SPZOZ w Kępnie, zapraszają na bezpłatne (bez skierowania) badanie mammograficzne wszystkie Panie w wieku od 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie miały wykonanego badania mammograficznego. Panie nie będące w w/w przedziale wiekowym zapraszamy na badania ze skierowaniem od lekarzy z ośrodków, które podpisały ze szpitalem umowę na wykonywanie takich badań i badań prywatnych (badania płatne – 65,00, jedna pierś - 40,00).

Oczekujemy na Panie w Pracowni RTG Szpitala w Kępnie ul. Szpitalna 7 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8,00-17,30.

W celu ustalenia dogodnego dla Pań terminu badania prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 62 7827356.

W trosce o zdrowie kobiet zachęcamy Panie do wykonywania badań mammograficznych w bezpiecznych, przyjaznych warunkach, jakie gwarantuje nasza Pracownia. Na Panie czeka wysoko wykwalifikowany personel medyczny, który służy fachową wiedzą i pomocą.

Badanie mammograficzne daje możliwość wczesnego wykrycia raka piersi i szansę pełnego wyleczenia. Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet. Każdego roku rejestruje się około 12 tysięcy zachorowań , a 5 tysięcy kobiet przegrywa walkę z tą groźną chorobą z tytułu późnego wykrycia.

 

Kierownik Pracowni RTG

lek. med. Małgorzata Mamczak

Projekt i wykonanie: STUDIO REKLAMY grabek.net | Script logo
×

Zaproszenie do wzięcia udziału w ankiecie


Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym jakości opieki w naszym szpitalu.
Udział w badaniu pozwoli Państwu mieć realny wpływ na jakość leczenia i rozwój naszej jednostki.
Dziękujemy!
Ankieta jest dostępna poprzez stronę internetową:
https://www.cmj.org.pl/ankiety/kepno

lub po zeskanowaniu poniższego kodu QR.

Badanie realizuje Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.


`