Konkurs ofert na stanowisko Pielęganiarki

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT NA UDZIELANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH

PRZEZ PIELĘGNIARKI I POŁOŻNE

NR POSTĘPOWANIA 2/2022

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie na podstawie art. 26 ust. 4 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (tekst jednolity Dz. U. z 2021r., poz. 711 z późniejszymi zmianami) zaprasza pielęgniarki i położne, do zgłaszana ofert w ramach udzielania świadczeń zdrowotnych w SPZOZ w Kępnie.

Wymagania formalne stawiane oferentom:

1. Dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie pielęgniarka / położna.
  2. Prawo wykonywania zawodu pielęgniarki / położnej.
  3. Zarejestrowana działalność gospodarcza.
  4. Osoba niekarana za przestępstwa umyślne, skarbowe, zawodowe.
  5. Osoba posiadająca aktualną polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej pielęgniarki / położnej.
  6. Osoba posiadająca aktualne zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku pielęgniarki / położnej.
  7. Osoba posiadająca aktualne zaświadczenie o ukończonym szkoleniu BHP.

Umowy na udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne będą zawierane na czas od dnia 01.12.2022 r. do dnia 31.12.2025

Oferty (wypełniony załącznik „formularz ofertowy” ) należy składać w sekretariacie szpitala w Kępnie

(ul. Szpitalna 7, 63-600 Kępno) w zamkniętych kopertach opatrzonych danymi Oferenta
(imię i nazwisko, adres, nr telefonu) oraz hasłem:
„Konkurs ofert 2/2022 – pielęgniarka / położna”

do dnia 28.11.2022 r. do godz. 15:00

otwarcie ofert nastąpi w dniu 29.11.2022 r. o godzinie 11:00

Szczegółowe warunki konkursu są dostępne w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Kępnie (www.szpital.kepno.pl zakładka: oferty pracy - konkursy).

Rozstrzygnięcie konkursu ofert ogłasza się na stronie internetowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie (www.szpital.kepno.pl zakładka: oferty pracy - konkursy).

Udzielający zamówienia ma prawo do odwołania konkursu, w całości bądź w poszczególnych zakresach, w każdym czasie lub prawo do przesunięcia terminu składania ofert lub terminu otwarcia ofert albo terminu rozstrzygnięcia konkursu bez podawania przyczyny.