Możliwość wykonania odpłatnych badań w kierunku COVID-19 w Szpitalu w Kępnie

W odpowiedzi na liczne zapytania od dnia 15.07.2020r. Szpital  w Kępnie wprowadził możliwość odpłatnego wykonania wymazu w kierunku wykrycia wirusa SARS CoV-2 metodą Real Time PCR.
Badanie metodą Real Time PCR, czyli badanie  genetyczne polega na określeniu obecności wirusa w wymazie z błon śluzowych gardła lub nos

1. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna (z minimum jednodniowym wyprzedzeniem)
    od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 - 14.00 pod nr tel. (62) 78 27 359
  1. Koszt badania wynosi 450 ,00 zł.
  2. Metody płatności:
    Płatność  w Rejestracji Laboratorium Szpitala w Kępnie.
    Preferowana metoda płatności: karta płatnicza
  1. Badania wykonuje się w punkcie pobrań – Kępno, ul. Ks. P. Wawrzyniaka 36 (pomieszczenia Poradni Chorób Płuc i Gruźlicy)
  2. Odbiór wyników:
    Czas  oczekiwania na wynik wynosi conajmniej 48 godzin
    odbiór w Rejestracji Laboratorium Szpitala w Kępnie lub  drogą elektroniczną.