Nasi pracownicy z nagrodami w plebiscycie „Hipokrates Wielkopolski”

                   W poniedziałek 02 września 2019 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, odbyła się uroczysta gala plebiscytu „Hipokrates Wielkopolski 2019”.
Podczas niej nagrody otrzymali najlepsi lekarze, pielęgniarki, położne, fizjoterapeuci, ratownicy medyczni i farmaceuci.

                   Z radością pragniemy poinformować, że wśród nagrodzonych byli pracownicy naszego szpitala Panie: Joanna Budzik-Janek, lekarz specjalista z zakresu pediatrii i neonatologii, która zajęła II miejsce wśród lekarzy pediatrów powiatu kępińskiego, Anna Sikora, która zajęła I miejsce i została pielęgniarką roku w powiecie kępińskim, Elżbieta Michlik, pielęgniarka z II miejscem i Monika Pindor-Peter, pielęgniarka, która uplasowała się na III miejscu.

                  Pani lek. med. Joanna Budzik-Janek jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Wydziału Lekarskiego, specjalista pediatrii i neonatologii, związana z naszym szpitalem od 2009 roku. Obecnie pełni funkcję zastępcy ordynatora na Oddziale Noworodkowym

                  Pani Anna Sikora jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Kępnie. Od 27 lat pracuje w naszym szpitalu i to tutaj stawiała pierwsze kroki zawodowe. Pracę rozpoczęła na Oddziale Chirurgicznym. Obecnie jest pielęgniarką instrumentariuszką, zastępcą kierownika Bloku Operacyjnego.

                  Pani Elżbieta Michlik absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Kępnie. Po ukończeniu szkoły pracę rozpoczęła w Domu Pomocy Społecznej w Rzetni. Od 14 lat jest pracownikiem naszego szpitala i pracuje na Oddziale Leczniczo-Rehabilitacyjnym w Grębaninie.

                   Pani mgr Monika Pindor-Peter pracuje w naszym szpitalu od 17 lat. Pracę u nas zaczynała na oddziale dla przewlekle chorych. Obecnie jest pielęgniarką oddziałową na Oddziale Anestezjologi i Intensywnej Terapii.

                  Na co dzień panie to bardzo skromne i silne kobiety , z ogromną pasją do pracy, empatią dla pacjentów i współpracowników. Za swój priorytet stawiają pomoc drugiemu człowiekowi, szczególnie choremu.
Cieszymy się bardzo, że to nasi pracownicy zajęli tak zaszczytne miejsca w plebiscycie i z tej okazji życzymy zdrowia, i wielu sukcesów w pracy zawodowej na rzecz lokalnej społeczności
               
                   Osobiście gratulacje złożyli Starosta Powiatu Kępińskiego  Robert Kieruzal i Wicestarosta  Alicja Śniegocka.

Serdecznie gratulujemy!

Projekt i wykonanie: STUDIO REKLAMY grabek.net | Script logo
×

Zaproszenie do wzięcia udziału w ankiecie


Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym jakości opieki w naszym szpitalu.
Udział w badaniu pozwoli Państwu mieć realny wpływ na jakość leczenia i rozwój naszej jednostki.
Dziękujemy!
Ankieta jest dostępna poprzez stronę internetową:
https://www.cmj.org.pl/ankiety/kepno

lub po zeskanowaniu poniższego kodu QR.

Badanie realizuje Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.


`