ORGANIZACJA PRACY SZPITALA W KĘPNIE W STANIE EPIDEMII

W szpitalu obowiązuje ZAKAZ WSTĘPU NA TEREN SZPITALA DLA OSÓB ODWIEDZAJĄCYCH PACJENTÓW
ORAZ INNYCH OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA.

• Do SZPITALA można dostać się tylko wejściem głównym. Wejście każdorazowo poprzedzone jest kontaktem przez domofon.
  • Wejście na SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY także jest dozorowane, zawsze poprzedzone jest kontaktem poprzez domofon.
  • PORADNIE SPECJALISTYCZNE udzielają świadczeń opieki zdrowotnej po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub osobistej
  • PRACOWNIA GASTROSKOPII wykonuje badania bo wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub osobistej
  • LABORATORIUM wykonuje badania po wcześniejszej rejestracji telefonicznej. Rejestracja:
  • w godz. 11:00-14:00 tel 62 78 27 359,
  • od godz. 15:00-19:00 pod nr tel 62 78 27 303.
  •  Pracownie RTG, USG, TK wykonuje  badania po wcześniejszej rejestracji telefonicznej
    tel. RTG, USG: 62 78 27 356;

tel TK: 62 78 27 404,
    tel. mammografia: 62 78 27 368).
  • Przyjęcia planowe na ODDZIAŁ LECZNICZO – REHABILITACYJNY odbywają się (zgodnie z komunikatem NFZ). Pacjenci przed przyjęciem wypełniają ankietę aby ocenić czynniki ryzyka zakażenie COViD-19
  • Wyniki badań histopatologicznych, wydawane są po telefonicznym kontakcie z oddziałem/ poradnią/ pracownią (nr tel. na stronie internetowej szpitala http://www.szpital.kepno.pl/kontakt.html)

Pragniemy Państwu podziękować za wytrwałość, współpracę i wyrozumiałość.