Punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19

Punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19 znajduje się na ul. Ks. Wawrzyniaka 36 w Kępnie, wejście od strony hotelu Kamiński (Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy).

Wyniki testu RT-PCR pobranego w naszym punkcie są dostępne na IKP (Internetowym Koncie Pacjenta) bądź u lekarza rodzinnego zazwyczaj tego samego dnia około godziny 20:00!

REJESTRACJA

Rejestracja pacjentów odbywa się poprzez system e-kolejka (pacjent otrzymuje SMS-a o dokonaniu rejestracji wraz z godziną ustaloną przez system na którą ma się stawić). W razie dodatkowych pytań istnieje możliwość kontaktu telefonicznego i rejestracji: 781 650 534.

Godziny działania punktu:

Poniedziałek - Niedziela : 06:00 - 11:00

Wymagane dokumenty

Prosimy zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości oraz numer zlecenia przekazany przez lekarza rodzinnego, bądź w SMS z systemu.

Wymazy komercyjne metodą RT-PCR

Pobieramy także wymazy RT-PCR komercyjnie. Koszt takiego wymazu to 450zł brutto. W przypadku, gdy potrzebne jest tłumaczenie wyniku, łączny koszt wynosi 500zł brutto.