Starostwo Powiatowe w Kępnie przekazało Szpitalowi 1850 szt. maseczek typu FFP2

1850 sztuk atestowanych maseczek ochronnych typu FFP2 o wartości 46 740,00 złotych trafiło do kępińskiego szpitala. Ich zakup w całości sfinansowano ze środków budżetu Powiatu Kępińskiego.

W przekazaniu maseczek uczestniczyli ze strony Zarządu Powiatu Kępińskiego: Robert Kieruzal – starosta, Alicja Śniegocka – wicestarosta oraz Krystyna Możdżanowska – członek zarządu. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie reprezentowali: Beata Andrzejewska – dyrektor jednostki i Zbigniew Bera- dyrektor ds. medycznych. W przekazaniu maseczek wzięła również udział Andżelika Możdżanowska - poseł do Parlamentu Europejskiego.