Stowarzyszenie ZDROWIE Na Rzecz Szpitala w Kępnie

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia ZDROWIE Na Rzecz Szpitala w Kępnie pragnę Państwa poinformować, że  zgromadzone środki finansowe w 2022 r. z odpisów podatkowych zostaną przeznaczone na Rozbudowę Szpitala w Kępnie, obejmującą poszerzenie oddziału anestezjologii i intensywnej terapii do 6 łóżek oraz  remont połączony z przebudową oddziałów położniczo – ginekologicznego i noworodkowego. Dzięki wsparciu ofiarodawców, możliwe było w latach 2020-2021 całkowite sfinansowanie opracowanej dokumentacji budowalnej na remont i przebudowę wyżej wymienionych oddziałów szpitalnych. Koszt jej wykonania wyniósł – 140 220,00 zł. Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Państwa o dalsze przekazywanie w 2022 r. środków finansowych z odpisów podatkowych dla naszego Stowarzyszenia. Wyrażając wdzięczność oraz serdeczne podziękowanie dla wszystkich ofiarodawców, z okazji rozpoczynającego się Nowego Roku życzymy przede wszystkim zdrowia oraz powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

Poniżej nr konta bankowego, na które można przekazywać środki finansowe.