Urodzaj narodzin w naszym szpitalu

To był bardzo pracowity🔥 weekend dla naszych pracowników oddziału Położniczo –Ginekologicznego i Noworodkowego.
Od piątku 12.02.2021 do niedzieli 14.02.2021 urodziło się aż 1️⃣2️⃣ 🎊dzieci 😁 - 4️⃣ dziewczynki i 8️⃣ chłopców- chłopcy w natarciu💪 - dziewczyny następny weekend jest Wasz ✊😄

Po pracowitym weekendzie nasz personel jest zmęczony 🥱 ale jeszcze bardziej zadowolony🤗, że pacjentki coraz częściej wybierają nasz oddział na miejsce swojego porodu, w którym czują się bezpiecznie.

❤️ Od listopada 2020 roku w naszym szpitalu notujemy systematyczny wzrost porodów. Od 01.01.2021r do 14.02.2021 przyszło na świat 93 dzieci😲 👍

Dumnym Rodzicom gratulujemy👏👏👏 i życzymy aby w powiększonym rodzinnym gronie dni były pełne radosnych i wyjątkowych chwil 🌈💖