Zasady obowiązujących w poradniach specjalistycznych

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną przypominamy o zasadach , obowiązujących w poradniach specjalistycznych.

1. Wizyty w poradniach specjalistycznych odbywają się planowo, zgodnie z ustalonym terminem.
  2. Prosimy o przychodzenie nie wcześniej niż 5 minut przed wizytą. Możliwe, że zostaniecie Państwo poproszeni o oczekiwanie przed budynkiem - jeżeli w poradni będzie przebywać zbyt dużo osób lub przedłuży się wizyta poprzedniego pacjenta.
  3. Na wizyty lekarskie Pacjenci zobligowani są przychodzić pojedynczo. Wyjątek stanowią osoby niepełnoletnie oraz osoby z niepełnosprawnością.
  4. Każdy wchodzący do budynku będzie miał wykonany pomiar temperatury ciała.
    Temperatura powyżej 37,2°C wykluczy możliwość odbycia wizyty.
  5. Każdy Pacjent ma obowiązek podczas całego pobytu w naszej placówce noszenia maseczki ochronnej.
  6. Każdy Pacjent ma obowiązek dezynfekcji rąk – dozowniki z płynem dezynfekującym są dostępne na każdym piętrze.
  7. w poczekalni prosimy o zajmowanie wyznaczonych miejsc.
  8. Prosimy nie przemieszczać się po budynku bez wyraźnej potrzeby.
  9. Sugerujemy, aby szczególnie osoby starsze korzystały z wizyt w placówce tylko w sytuacjach pilnych, wymagających bezpośredniego kontaktu.