ORGANIZACJA PRACY SZPITALA W KĘPNIE W STANIE EPIDEMII

Celem zabezpieczenia naszych pacjentów i personelu przed zagrożeniem epidemiologicznym  Dyrekcja Szpitala podjęła decyzje o
CAŁKOWITYM ZAKAZIE WSTĘPU NA TEREN SZPITALA DLA OSÓB ODWIEDZAJĄCYCH PACJENTÓW ORAZ INNYCH OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA.

• Do SZPITALA można dostać się tylko wejściem głównym. Wejście każdorazowo poprzedzone jest kontaktem przez domofon.

• Wejście na SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY także jest dozorowane, zawsze poprzedzone jest kontaktem poprzez domofon.

• Przyjęcia planowe na ODDZIAŁ LECZNICZO – REHABILITACYJNY odbywają się (zgodnie z komunikatem NFZ). Pacjenci przed przyjęciem wypełniają ankietę aby ocenić czynniki ryzyka zakażenie COViD-19
  • Pracownie RTG, USG, TK wykonuje  badania po wcześniejszej rejestracji telefonicznej (tel. RTG, USG: 62 78 27 356; tel TK: 62 78 27 404, tel. mammografia: 62 78 27 368).

• LABORATORIUM wykonuje badania:
    - na podstawie skierowań pilnych
    - dla kobiet w ciąży za okazaniem karty ciąży i po wcześniejszej rejestracji telefonicznej (tel. 62 78 27 359 (w godz. 11:00-14:00) lub 303(w od godz. 15:00-19:00))
    - inne badania po wcześniejszej rejestracji telefonicznej. rejestracja w godz. 11:00-14:00 tel 62 78 27 359, od godz. 15:00-19:00 pod nr tel 62 78 27 303.

• PORADNIE SPECJALISTYCZNE udzielają świadczeń opieki zdrowotnej głównie, w formie teleporady ( nr tel. i godz. pracy poradni znajdują się poniżej).
    w przypadku rejestracji nowych pacjentów , proszę dopisać na skierowaniu swój numer telefonu, w celu ustalenia dalszego postępowania.

• PORADNIA POŁOŻNICZO – GINEKOLOGICZNA przyjmuje tylko pilne przypadki i kobiety w ciąży po wcześniejszej rejestracji telefonicznej (tel. 62 78 27 421).

• PORADNIA REHABILITACYJNA nieczynna do odwołania.
  • Wyniki badań histopatologicznych, wydawane są po telefonicznym kontakcie z oddziałem/ poradnią/ pracownią (nr tel. na stronie internetowej szpitala http://www.szpital.kepno.pl/kontakt.html)

Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do wprowadzonych zasad

Uwaga! Informacje są na bieżąco aktualizowane.