Konkurs ofert na stanowisko Technik RTG

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT NA UDZIELANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH

PRZEZ TECHNIKÓW ELEKTRORADIOLOGII

NR POSTĘPOWANIA 1/2022

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie na podstawie art. 26 ust. 4 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (tekst jednolity Dz. U. z 2021r., poz. 711 z późniejszymi zmianami) zaprasza techników elektroradiologii, do zgłaszana ofert w ramach zadań:

ZADANIE NR 1 – wykonywanie świadczeń przez techników elektroradiologii w Pracowniach RTG, Tomografii Komputerowej oraz Mammografii SPZOZ w Kępnie

ZADANIE NR 2 – wykonywanie świadczeń przez technika elektroradiologii w Pracowniach RTG, Tomografii Komputerowej oraz Mammografii SPZOZ w Kępnie wraz z pełnieniem funkcji kierownika pracy techników elektroradiologii

ZADANIE NR 3 - wykonywanie świadczeń przez technika elektroradiologii w Pracowniach RTG, Tomografii Komputerowej oraz Mammografii SPZOZ w Kępnie wraz ze świadczeniem usług w zakresie inspektora ochrony radiologicznej.

Wymagania formalne stawiane oferentom:

1. Dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik elektroradiologii,
  2. Aktualny dokument potwierdzający ukończenie kursu Ochrona Radiologiczna Pacjenta (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 18 lutego 2011r. z późn.zm. w sprawie warunków bezpiecznego stosowania promieniowania jonizującego dla wszystkich rodzajów ekspozycji medycznej)
  3. Aktualne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia dla techników elektroradiologii w zakresie kontroli jakości w mammografii cyfrowej i ucyfrowionej w ramach Programu profilaktyki raka piersi oraz szkolenia dla techników elekrtoradiologii z prawidłowego ułożenia mommograficznego w ramach Programu profilaktyki raka piersi.
  4. Zarejestrowana działalność gospodarcza,
  5. Osoba niekarana za przestępstwa umyślne, skarbowe, zawodowe,
  6. Osoba posiadająca aktualną polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności  cywilnej technika elektroradiologii,
  7. Osoba posiadająca aktualne zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku technik elektroradiologii,
  8. Osoba posiadająca aktualne zaświadczenie o ukończonym szkoleniu BHP (dla Zadania nr 2 – zaświadczenie dla personelu kierującego pracownikami).
  9. Doświadczenie zawodowe w pracy technika elektroradiologii – min. 12 miesięcy.
  10. Doświadczenie w zakresie kierowania pracą techników elektroradiologii – min. 2 lata ( dotyczy ZADANIA NR 2)
  11. Doświadczenie w zakresie inspektora ochrony radiologicznej – min. 1 rok – (dotyczy ZADANIA NR 3).

Umowy na udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne będą zawierane na czas od dnia 01.12.2022 r. do dnia 31.12.2025

Oferty (wypełniony załącznik „formularz ofertowy” ) należy składać w sekretariacie szpitala w Kępnie

(ul. Szpitalna 7, 63-600 Kępno) w zamkniętych kopertach opatrzonych danymi Oferenta
(imię i nazwisko, adres, nr telefonu) oraz hasłem:
„Konkurs ofert 1/2022 –  technik elektroradiologii – zadanie nr ……..”

do dnia 25.11.2022 r. do godz. 15:00

Szczegółowe warunki konkursu są dostępne  w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Kępnie (www.szpital.kepno.pl zakładka: oferty pracy - konkursy).

Rozstrzygnięcie konkursu ofert ogłasza się na stronie internetowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie (www.szpital.kepno.pl zakładka: oferty pracy - konkursy).

Udzielający zamówienia ma prawo do odwołania konkursu, w całości bądź w poszczególnych zakresach, w każdym czasie lub prawo do przesunięcia terminu składania ofert lub terminu otwarcia ofert albo terminu rozstrzygnięcia konkursu bez podawania przyczyny.